Kabiny, wiaty dla palących

Zewnętrzne kabiny dla palących to unikalne i komfortowe miejsce do palenia w przypadku, gdy palenie wewnątrz budynku jest niemożliwe. Nasze kabiny chronią palących od deszczu i wiatru, a także są zaopatrzone w wygodne popielniczki, oraz siedziska, o które można wygodnie się oprzeć. Dużym atutem kabin PALARNIA.EU jest ich elegancka i nowoczesna stylistyka.

W naszej ofercie proponujemy Państwu 2 kabiny dla palących spełniające wszystkie powyższe warunki:

Dostępne kabiny dla palaczy:
CechyKabina 2500Kabina 5000
Wymiary:
(wysokość x długość x głębokość)
2680 x 2500 x 15602680 x 5000 x 1560
Kolor:Srebrny
Słupki:kwadratowe, nierdzewne, wymiary : 80 x 80, montaż na blaszkach
Zadaszenie i szalunek:Rurki aluminiowe 40 x 60 mm i 2 rynny wykonane z profilu aluminiowego. Półkola aluminiowe. Zadaszenie z przezroczystego poliwęglanu z filtrem UV.
Szalunek boczny i tylni:Szkło wzmacniane, grubość 8 mm, ze znakami ostrzegawczymi. Zamocowanie przy użyciu systemu zaczepów ze stopu aluminium w celu ułatwienia wymiany szklanych oszalowań, które uległy zniszczeniu
Kabina dla palaczy 2500: Kabina (wiata) dla palaczy 2500

W związku z dostępnością kabin o różnej objętości, są one dostosowane do mniejszej lub większej ilości osób palących. Dzięki tak przygotowanej ofercie, kabiny PALARNIA.EU cieszą się powodzeniem zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach.

Kabiny dla palących wykonane są z wysokiej jakości aluminium, a ocynkowane stalowe słupy mocowane na płytach zapewnią szybki i bezproblemowy montaż oraz skuteczną ochronę osobom palącym. Szary kolor oraz prosty design kabin idealnie wkomponuje się w zewnętrzny wygląd Państwa firmy.